Mleczko Hipp Comfort combiotik

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

PaulinaOkarmus28
czw 26. 07. 2018, 18:16
Awatar użytkownika
Mleczko Hipp Comfort combiotik
Witam,

Przeszłam z mleka enfamil 0-lac na mleczko Hipp Comfort combiotik. Synek ma prawie 3 miesiące i po tym Mleczku czuje się bardzo dobrze, ustąpiły wszystkie dolegliwości (kolki,wzdęcia i zaparcia) jednak martwi mnie stolec ponieważ jest on bardzo rzadkiej konsystencji (zielony, wodnisty z drobinkami o nieprzyjemnym zapachu) co prawda oddaje on go raz dziennie więc chyba to nie jest biegunka.

Czy mam się czym martwić?

Synek jest radosny, uśmiechnięty.

Drugie pytanie to ciemny osad który występuje czasami w butelce( czarne kropeczki ledwo widoczne ale są). Na opakowaniu widnieje informacja że taki osad to naturalne zjawisko.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam  
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 27. 07. 2018, 15:54
Awatar użytkownika
Mleczko Hipp Comfort combiotik
Dzień dobry Pani Paulino, cieszę się że maluszkowi służy mleko Comfort, po którym czuje się lepiej. Po tym mleku kolor stolców może przybrać zielonkawą barwę, jednak z racji jeszcze innych objawów zawsze warto skonsultować się z lekarzem.

W mleku mogą osadzać się sole mineralne, które nadają szarawy odcień. Jednak jeśli wygląd mleka by Panią niepokoił, wszelkie wątpliwości, co do produktu można zgłosić do Serwisu dla Rodziców, jako reklamację do wyjaśnienia. Pozdrawiam