HiPP HA i Bio Combiotic

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

KlaudiaFr
wt 28. 08. 2018, 22:47
Awatar użytkownika
HiPP HA i Bio Combiotic
Nasza pediatra, gdy okazało się, że syn nie ma alergii pokarmowej, kazała nam przejść z Bebilonu Pepti na jakieś mleko HA. Chciałabym przejść na HiPP. Czy konieczne jest w takim wypadku stosowanie mleka HA, jeżeli nie ma alergii? Nie można po prostu stopniowo przejść na HiPP Bio Combiotic? A jeżeli początkowo byłoby jednak wskazane HA, to po zaakceptowaniu mleka HiPP przez synka możemy przejść z HA 1 na Bio Combiotic 2? Pytam, ponieważ widzę, że jest problem z dostępnością mleka HA 2 (w Rossmanie widziałam kiedyś jedno opakowanie, na swojej stronie nie mają już go w ofercie, w sklepie dodomku.pl również nie ma 2), a zależy mi na tym, żeby moje dziecko jadło mleko HiPP, chyba że go nie zaakceptuje.
Doradca ds. Żywienia Barbara Czartoszewska
śr 29. 08. 2018, 12:08
Awatar użytkownika
HiPP HA i Bio Combiotic
Dzień dobry,

Mleko HA jest przeznaczone dla dzieci, które mają zwiększone ryzyko wystąpienia alergii. Być może pediatra woli być ostrożna przy przejściu z mleka Bebilon pepti. Później można przejść na mleko BIO Combiotik. Mleko HiPP 2 HA jest dostępne w sklepie internetowym dodomku – można je zakupić w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam

Barbara Czartoszewska