COMFORT a COMBOTIK

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

TomekSLU
ndz 13. 05. 2018, 12:20
Awatar użytkownika
COMFORT a COMBOTIK
Chciałbym się dowiedzieć jakie są różnice między tymi dwoma produktami i czy zamawiając opakowanie COMFORT, niemiecka wersja jest ta sama co w sklepach z drogerią z napisem COMFORT? bez Combiotik. Pytam ponieważ kupując Combiotik, mój mały miał problem z zaparciami, a stosując COMFORT jest wszystko dobrze więc jest to dla mnie ważne ponieważ, chcę zamówić większą ilość, a nie chciałbym mieć niespodzianki, że dostanę ten Combiotik, który nie jest przyswajany przez mojego malucha. No i czym one tak naprawdę się różnią bo skład jest niby ten sam.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 14. 05. 2018, 10:19
Awatar użytkownika
COMFORT a COMBOTIK
Dzień dobry,

Jeżeli Maluszek cierpi z powodu zaparć i nie jest karmiony piersią, zdecydowanie warto rozważyć (najlepiej z lekarzem) podanie mleka COMFORT. Jest to mleko specjalistyczne, którego receptura została opracowana z myślą o niemowlętach mającym problemy z kupką czy kolką. Mleko to m.in. zawiera zhydrolizowane białko i obniżoną zawartość laktozy. Mleko COMFORT jest dostępne w dwóch opakowaniach: w puszcze 350 g oraz kartonie 500 g (wersja niemiecka). Natomiast mleko COMBIOTIK jest z założenia mlekiem przeznaczonym dla zdrowych dzieci, które nie muszą pić mleka specjalistycznego.

Pozdrawiam