Combiotik pre a combiotik 1

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Ewelinaobrycka
czw 13. 06. 2019, 16:33
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Witam

Proszę mi wyjaśnić różnicę między tymi dwoma mlekami.

Jemy teraz combiotik PRE , Czy mogę przejść na combiotik 1 ? Mój syn ma 10 tygodni .

Proszę o pomoc !
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 17. 06. 2019, 10:16
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Dzień dobry, rozumiem, że pyta Pani o mleka z asortymentu niemieckiego. Jeżeli tak, to nie musi Pani przechodzić na mleko HiPP Combiotik 1, gdy mleko HiPP PRE jest dla dziecka wystarczające. Na mleku HiPP PRE maluszek może być do 6. miesiąca życia. Pozdrawiam
Ewelinaobrycka
pn 17. 06. 2019, 21:24
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Proszę mi powiedzieć jaką jest różnica między jednym A drugim ? Ponieważ te hipp 1 jest tańsze od hipp pre dlatego też zastanawiam się nad zmianą Ale muszę konkretnie wiedzieć na czym polega różnica. Tam mieszkam w Niemczech .

Pozdrawiam !
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 18. 06. 2019, 09:57
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Dzień dobry, zasadniczą różnicą pomiędzy tymi mlekami jest obecność skrobi w niemieckim mleku HiPP 1, co daje większe poczucie sytości u dziecka. Mleko HiPP 1 Combiotik jest polecane dla dzieci, dla których mleko HiPP PRE jest niewystarczające. W przypadku zapytań dot. asortymentu HiPP w innych krajach najlepiej jest kontaktować się z serwisem lokalnego oddziału HiPP, który udzieli najlepszych informacji. Pozdrawiam serdecznie
Justyna6666
pt 21. 06. 2019, 12:42
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Witam

Czy dostane mleko Ha Combiotik Preha

W sklepie stacjonarnym czy tylko na stronie online?

Pozdrawiam
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 24. 06. 2019, 10:03
Awatar użytkownika
Combiotik pre a combiotik 1
Dzień dobry,

mleko HiPP HA 1 Combiotik (odpowiednik niemieckiego mleka HA PRE Combiotik) poza sklepem internetowym na stronie www.hipp.pl powinno być dostępne w następujących sieciach: Auchan, Carrefour, HM Tesco, duże Rossmany oraz niektóre sklepy sieci Leclerc. Natomiast mleko HiPP HA 2 Combiotik jest dostępne tylko w sklepie internetowym. Pozdrawiam