Bio Combiotic-Bio Comfort

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

MamaOskarka16
wt 11. 09. 2018, 18:05
Awatar użytkownika
Bio Combiotic-Bio Comfort
Witam ! Chciałabym się skonsultować odnośnie zmiany mleka. Zaobserwowałam u maluszka objawy takie jak prężenie się, nadmierne gazy, przy odbijaniu często kaszel i wymioty, twarda, zbita i śmierdząca kupka. Mój synek ma 8 tygodni i widzę że sprawia mu to ogromny dyskomfort przy czym płacze i jest niespokojny. W nocy często go to wybudza po czym nie może zasnąç. Podczas karmienia niestety też sie pręży i płacze. Czy zmiana mleka z Bio Combiotic na Comfort jest dobrą decyzją? Czy moźe złagodzić jego objawy?? Częste ulewanie nawet 3h po spożytym posiłku skierowały mnie w strone refluksu ale po przyjmowanym leku Gaviscon niestety nie widzimy poprawy.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
śr 12. 09. 2018, 10:20
Awatar użytkownika
Bio Combiotic-Bio Comfort
Witam serdecznie, opisane objawy wskazują, że maluszek ma problemy z tolerowaniem mleka dla zdrowych niemowląt i należy dokonać próby jego zmiany. W tej sytuacji jedną z opcji może być mleko Comfort.

Jednak z powodu wieku dziecka i wielu dolegliwości ze strony układu pokarmowego - należałoby dobór mleka koniecznie skonsultować z lekarzem. Pozdrawiam