Napinanie się dziecka w nocy przy gazach

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

KAROLINA1995
pn 13. 11. 2023, 11:21
Awatar użytkownika
Napinanie się dziecka w nocy przy gazach
Witam. Moja 6 miesięczna córka ma problem w nocy. Chodzi o napinanie się przy gazach i stekanie. Sytuacja wygląda tak, że jak miała 3 miesiące to pojawił się ten problem. Mała jest na mleko bebiko. Wtedy mniej więcej przesypiała całe noce. Coś jej z brzuszkiem zaczęło się dziać wlasnie poprzez stekanie w nocy i takie sprawy. Był też wtedy problem z kupą bo robiła zazwyczaj raz na 3/4 dni. Zaczęliśmy jej podawać biogaia i jak skończyła się butelka problem zniknął. Od miesiąca już ponad znowu się zaczęło, ale tym razem biogaia już nie pomaga. Jedna noc była spokojna jak córka spala na brzuszku. Dodam, że teraz zaczelam ją dokarmiac w nocy raz. W dzień jest wszystko ok. Tylko w nocy pojawią się problem stekania i napinania się. Teraz załatwia sie codziennie nawet 2 albo 3 razy na dzien. Co to może być? Nagle córce nie pasuje mleko, czy może jakaś alergia, albo jakies problemy brzuszkow? Zalezy mi, żeby dobrze spala w nocy bo w dzień śpi zazwyczaj tylko 1,5h. Proszę o pomoc.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 20. 11. 2023, 15:55
Awatar użytkownika
Napinanie się dziecka w nocy przy gazach
Dzień dobry, nocne bóle brzuszka dobrze jest omówić ze swoim pediatrą, ponieważ może byłaby wskazana zmiana mleka. Pozdrawiam