Dzień dobry, mam pytanie odnośnie oznaczeń na pudełkach mleka combiotic 2. W sklepach dostępne są opakowania na których z przodu jest białe kółko z napisem "nr 1 w Polsce" oraz z niebieskim kółkiem na którym jest liść. Czy te mleka czymś się różnią? Dziękuję za odpowiedź.
Dzień dobry,
generalnie oba te mleka mają ten sam skład.
Jednak składy produktów są co pewien czas doskonalone, dlatego jeśłi miałaby Pani jakieś wątpliwości i zalezałoby Pani na dokładnej informacji proszę skontaktować się z Serwisem dla Rodziców podając partię mleka, o które konkretnie Pani pyta. Pozdrawiam



