Płacz przy karmieniu

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

lila_25
śr 18. 09. 2019, 14:07
Awatar użytkownika
Płacz przy karmieniu
Witam, mój synek ma dwa miesiące. Od jakiegos czasu przy piersi cały czas płacze. Odpycha, krzyczy. Wiem że jest głodny, bo to widać. Bywa że podam mu butelke , a w niej albo moje odciagniete mleko albo mm. I wtedy zjada normalnie. Co może być przyczyną?

Pokarm nie zmienia smaku, bo z butelki zjada normalnie. Bywa że je spokojnie , 5 minut i najedzony. A niestety częściej jest tak że się pręży, płacze, odpycha pierś, krzyczy.
Klvudivv
czw 19. 09. 2019, 07:29
Awatar użytkownika
Płacz przy karmieniu
Mam ten sam problem. Czasami działa kolysanie, może warto spróbować uspokoić maluszka ?
Malagosia-Julka
pt 20. 09. 2019, 00:51
Awatar użytkownika
Płacz przy karmieniu
Tez mam taki sam problem, tyle ze pozniej podejmuje ponowne picie z piersi.
Klaudia132tg
śr 20. 11. 2019, 22:21
Awatar użytkownika
Płacz przy karmieniu
Czy twój synek nadal płacze przy karmieniu ? Moja mała ma 3 miesiące od 6 tygodnia karmienie to meczarnia .. chodziłam po lekarzach robiłam badania i nic nie wyszło. Cały czas przy piersi jest krzyk   może coś doradzisz ?
pt 22. 11. 2019, 20:49
Awatar użytkownika
Płacz przy karmieniu
Proponuję przystawiać na śpiąco.. jak maluch jest po drzemce i jeszcze się dobrze nie wybudził..