Nocne karmienie

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Beaq00
wt 19. 11. 2019, 09:48
Awatar użytkownika
Nocne karmienie
Witam, za tydzień moja corka skończy 4 miesiące a od ok 3 tygodni zaczęła budzić się w nocy na karmienie piersią co 1.5-2 godziny, ssie 5 min i zasypia. W dzień natomiast potrafi nie jeść nawet 4-5 godzin. Pomimo częstszych w ciągu dnia prób przystawiania do piersi odwraca głowę i się wygina tak jakby nie miała ochoty. Zastanawiam sie czy mogę coś zrobić w tej kwestii, bo mam wrażenie, że to czego nie zje w dzień nadrabia w nocy. Pozdrawiam Beata
śr 20. 11. 2019, 12:39
Awatar użytkownika
Nocne karmienie
Myślę że dziecko sobie samo ustala kiedy chce jeść a być może zaczyna ciebie traktować jak smoczek  mój syn tak robił, rzadko kiedy efektywnie ssał pierś przeważnie ciumkał do zasypiania aż do teraz ma rok i nadal tak robi więc próbuje go odstawić bo jestem już tym zmęczona.pozdrawiam