Konkurs „Co Wam się podoba w Ciasteczkach Jabłkowych HiPP BIO?”

Klub mojego Maluszka
pt 11.05.2018, 12:56
Awatar użytkownika
Konkurs „Co Wam się podoba w Ciasteczkach Jabłkowych HiPP BIO?”
Nasze Ciasteczka Jabłkowe właśnie zmieniły szatę graficzną! 🍎

Wszystkich wielbicieli przekąsek HiPP z tej okazji zapraszamy na konkurs 😄 Napiszcie nam w komentarzu, co najbardziej Wam się podoba w Ciasteczkach Jabłkowych? Opakowanie? Smak? A może jeszcze coś innego? 🙂 Autorów 10 najciekawszych, najbardziej oryginalnych oraz zgodnych z tematem odpowiedzi nagrodzimy zestawami złożonymi z Ciasteczek Jabłkowych oraz wybranych musów HiPPiS 👍

Konkurs trwa w dniach 11.05 - 20.05.2018 r.
Regulamin na: http://bit.ly/2wx8eJE

Zapraszamy do zabawy! 😀
Załączniki
kmm_ciasteczka_konkurs.jpg
Tusang
ndz 13.05.2018, 11:39
Awatar użytkownika
Re: Konkurs „Co Wam się podoba w Ciasteczkach Jabłkowych HiPP BIO?”
Najbardziej w Ciasteczkach Jabłkowych Hipp Bio podoba mi się ich kształt, który idealnie pasuje do małych rączek dziecka, dzięki nim nabiera ważnej umiejętności gryzienia. Ciasteczka są doskonałym dopełnieniem spaceru czy podróży, a ich zabawny kształt słonia pokochał moj synek. <3 Zabieramy je ze sobą wszędzie, gdzie czeka nas przygoda. Poza tym są wytwarzane z najwyższej jakości zbóż, nie zawierają cukru. Składniki w Ciasteczkach są naturalne bez stosowania środków chemii rolnej, nie posiadają aromatów, substancji konserwujących, ani barwników. Jednym słowem są zdrowe i pyszne. Jak widać wiele rzeczy podoba mi się w tych Ciasteczkach dlatego zajadamy się nimi razem z moim skarbem :D
oliwiahanczaryk
wt 15.05.2018, 18:21
Awatar użytkownika
W ciasteczkach jabłkowych HIPP BIO podoba mi się kilka rzeczy:
1. przede wszystkim nie zawierają cukru dodanego, w porównaniu do produktów konkurencji. Sprawia to, że są to dla mnie ciastka numer 1, które spokojnie mogę podać mojemu dziecku, bez stresu, że dostarczę mu za dużą ilość niebezpiecznego dla zdrowia cukru (który na marginesie mówiąc jest dodawany wszędzie i ciężko znaleźć coś dla malucha bez cukru, dlatego WIELKI PLUS za jego BRAK),
2. to, że ciasteczka jabłkowe HiPP BIO produkowane są z pełnego ziarna ekologicznych zbóż i są wytwarzane ze składników najwyższej jakości - ściśle kontrolowanych ekologicznych zbóż BIO, powoduje to, że jestem spokojna o skład ciastek i mam pewność, że podaje mojemu dziecku ciastka które mają wartość odżywczą,
3. no i ostatni powód: nie zawierają aromatów, substancji konserwujących i barwników.

Oby więcej takich produktów na rynku! :D
Droncia11
wt 15.05.2018, 20:26
Awatar użytkownika
Krotko i na temat -Ja moge tylko powiedziec,co mi sie nie podoba, a wiec to, ze sa tak pyszne, ze sama je podjadam😉🤫
Zosiek_W
wt 15.05.2018, 22:49
Awatar użytkownika
Ciasteczka Hipp nam niezmiernie smakują,

I dobrym swym składem bardzo imponują,

Są pyszne, chrupiące, jabłkami pachnące,

I dostosowane do malutkich rączek,

Gdy idę na spacer lub wracam z przedszkola,

Wesoło podgryzam hippowego słoniola!
LadyP
śr 16.05.2018, 10:16
Awatar użytkownika
Co tu dużo mówić - bycie rodzicem w obecnych czasach jest niezwykle trudne. Z jednej strony mamy nieograniczony dostęp do wiedzy, zewsząd otrzymujemy informacje o prawidłowej pielęgnacji i żywieniu dziecka oraz posiadamy mnóstwo gadżetów i produktów dla najmłodszych, które zdecydowanie ułatwiają wykonywanie rodzicielskich obowiązków, a z drugiej jesteśmy zagubieni w tym ogromnych chaosie informacyjno-produktowym. Co wybrać? Jakich składników unikać? Co jest na pewno zdrowe, a co tylko na takie wygląda?
Już w ciąży zdecydowaliśmy z mężem, że będziemy jak najdłużej unikać podawania naszemu dziecku słodyczy. Rzeczywistość szybko jednak zweryfikowała nasze plany. Trudno wytłumaczyć Maluszkowi, dlaczego nie może jeść ciastek, podczas gdy wszystkie inne dzieci na osiedlu je jedzą. Rozwiązaniem problemu okazały się Ciasteczka Jabłkowe HiPP BIO! Dziecko dostaje drobną słodycz do rączki i jest tym zachwycone (a ciasteczko jest na tyle małe, że nie zapycha dziecka), a my mamy pewność, że nie wyrządzamy tym ciasteczkiem krzywdy zdrowiu Maluszka! Ciastka zawierają sprawdzone składniki (a dzięki użyciu mąki pełnoziarnistej nie podnoszą gwałtownie cukru!) i idealnie sprawdzają się jako dodatek do podwieczorku czy drugiego dania. Kształt zwierzątka bardzo podoba się córce, zapach zachwyca mamę, tata jest zadowolony z poręcznego opakowania :). Lubimy ciastka HiPP, bo dzięki nim sprawowanie rodzicielskich obowiązków jest łatwiejsze - bez wyrzutów sumienia!
AgnieszkaaSz
śr 16.05.2018, 12:51
Awatar użytkownika
Ciasteczka Jabłkowe HiPP BIO sprawiają,
że uśmiechy na twarzach naszych maluszków się pojawiają.
Świetnie one najmłodszym smakują
i żadne szkodliwe substancje tutaj nie występują.
Z pełnego ziarna ekologicznych zbóż są wykonane,
takie chrupiące i przez wszystkich uwielbiane.
I na dodatek witaminkę B1 mają,
po prostu samo zdrowie w sobie zawierają.
W piękne, bajeczne pudełeczko są zapakowane,
a ich kształt zapewnia maluchowi, że bez problemu w rączce są trzymane.
Doskonale z musem czy jogurcikiem HiPP się komponują,
a podczas spacerków i wycieczek miejsce honorowe u nas zajmują.
My te ciasteczka wszystkim polecamy
i wielkie zaufanie do nich mamy.
Klub mojego Maluszka
śr 16.05.2018, 13:42
Awatar użytkownika
Mamy, dziękujemy za Wasze odpowiedzi 🙂 Czekamy na kolejne zgłoszenia 😄
Czerwcowy_Misiaczek
śr 16.05.2018, 22:05
Awatar użytkownika
W ciasteczkach jabłkowych Hipp Bio podoba mi sie kilka rzeczy. Przede wszystkim to ze sa BIO oraz co najważniejsze ze sa bez cukru ! Uśmiech mojego dziecka kiedy widzi puszkę z ciasteczkami jest bezcenny ! Wtedy małe niebieskie oczki krzyczą do mnie : ,,daj mamusiu daj ''. Wtedy mała rączka sięga po ciasteczko, które jest idealnie dopasowane do rączki ciastko i po już po pierwszym kęsie pojawia sie radość! Super jest też to ze w każdej chwili mozemy po nie sięgnąć, na spacerze, w podróży czy po prostu w chwili gorszego humoru.

Uwielbiamy HIPP Bio !
KasiaKa87
śr 16.05.2018, 22:34
Awatar użytkownika
(C)iasteczka jabłkowe bardzo nam smakują
(I) w naszym jadłospisie się znajdują
(A) przede wszystkim dlatego, że w swoim składzie mleka nie mają
(S)tąd dla małego alergika świetnie się nadają
(T)eraz w nowym opakowaniu są sprzedawane
(E)legancko i starannie jest w nim wszystko wykonane
(C)ałe pudełko jest kolorowe
(Z)wierzątka na nim do pieczenia pysznych ciasteczek są gotowe
(K)ształt ciasteczek sprawia, że bez problemu utrzyma je rączka mała
(A) sympatyczny ciasteczkowy słonik sprawia, że dziecku cieszy się buzia cała

(J)eszcze ważne jest to, że wszystkie składniki pochodzą z ekologicznej uprawy
(A) to są bardzo ważne sprawy
(B)o wtedy żadnej chemii dziecku się nie podaje
(Ł)akocie w całości naturalne się tylko podaje
(K)ruche ciasteczka dają radość z chrupania
(O)czywiscie dla dziecka to też jest nauka gryzienia
(W)ziąć je można ze sobą w każdą podróż i na pewno będą nam smakować
(E)wentualnie między posiłkami można się nimi delektować

Dlatego właśnie ciasteczka jabłkowe HIPP BIO nam się podobają i chętnie je z córeczką zjemy
i na ich cześć gromkie HIP(P) HIP(P) HURRA wykrzykujemy:)
Bella97
czw 17.05.2018, 10:48
Awatar użytkownika
Są wytwarzane z najlepszej jakości składników, nie zawierają cukru, kształt dopasowany do małych rączek, są idealną przekąską między posiłkami, wszędzie można je ze sobą zabrać
AgniesiaB
czw 17.05.2018, 13:54
Awatar użytkownika
Hipp ciasteczka jabłkowe
Są smaczne i zdrowe.
Maluchy je uwielbiają,
Bo idealne kształty dla nich mają.
Choć cukru dodatkowego nie posiadają,
To nawet rodzice się nimi zajadają.
Można mówić na nie "słodkości",
Ale mają całą masę dobrych wartości,
A dziecku sprawiają same radości.
Zawsze możemy mieć je pod ręką:
W domu, na podwórku, czy na spacerku.
Monika88888888
czw 17.05.2018, 14:23
Awatar użytkownika
Najbardziej w ciasteczkach jabłkowych podoba mi się, że po prostu...SĄ. Fajnie, że ktoś stworzył produkt tak ekologiczny, zdrowy i w 100 procentach bezpieczny dla małych brzuszków. Bez dodatku cukru, (który znajduje się w ciastkach innych marek), wszechobecnej chemii, wyprodukowany z czystych zbóż, o pysznym jabłkowym smaku. Te ciasteczko idealnie pasuje do rączki mojego urwiska i nie rozpuszcza się w niej. Jest na tyle twarde, że wspomaga naukę gryzienia i na tyle miękkie, że małe ząbki mogą je schrupać bez problemu. Nie mam dostępu do ekologicznej żywności z której mogłabym upiec jakieś pyszności córce. Robi to za mnie HiPP! A nowa szata graficzna napewno przypadnie do gustu mojej córce, bo po rozpakowaniu naszych ulubionych ciasteczek, bawimy się opakowaniem, które jest bardzo kolorowe. Zazwyczaj chowamy do niego smoczka, by za chwilę go wyjąć, znowu chowamy i tak w kółko... Słoniki to jest coś, co mały brzusio lubi najbardziej!
EwelinaMalina350
czw 17.05.2018, 19:03
Awatar użytkownika
Ciasteczka jabłkowe od hipp kochamy
Piękny uśmiech po nich mamy
Bo są smaczne, wyjątkowe
I do tego bardzo zdrowe
Chętnie po nie więc sięgamy
Piękne kształty na nich mamy
Agaciora
czw 17.05.2018, 23:12
Awatar użytkownika
W Ciasteczkach podoba mi się to, że zawsze możemy wrzucić kilka do pudełeczka i zabrać ze sobą na spacer - wartościowa i smaczna przekąska dla malucha i mamy. Dodatkowo lisek na nowym opakowaniu skradł moje serce - jest uroczy!