7tydzień

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Nathalie91
czw 27. 09. 2018, 15:38
Awatar użytkownika
7tydzień
Witam, to moja pierwsza ciąża 😊

17 tego miesiąca zrobiłam sobie test ciążowy, miesiączka spóźniała mi się 9dni, 19 zrobiłam badania beta hcg i wynik wyszedł 4283 mlu/ml 😊

Jeśli dobrze odczytuje to 7 tydzień 😊 Jutro idę do ginekologa sprawdzić czy wszystko dobrze. Nie mam żadnych mdłości, bolą mnie jedynie cale piersi. Strasznie się denerwuje jutrzejszego dnia 😞 Mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze 💖
Położna Aldona Korab
pn 01. 10. 2018, 21:15
Awatar użytkownika
7tydzień
Witam,

Poziom Hormonu HCG wskazuje na ciążę ok.6-7 tygodnia, najpewniejszym badaniem będzie wykonanie USG, które potwierdzi ciążę i czy rozwija się ona prawidłowo. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Pozdrawiam
Nathalie91
pn 08. 10. 2018, 18:59
Awatar użytkownika
7tydzień
Dziekuje, trafiłam na bardzo dobrego i miłego ginekologa   Wszystko ładnie tłumaczył i z moim maleństwem jest wszystko wspaniale   To już 8 tydzień  
Położna Aldona Korab
wt 09. 10. 2018, 09:53
Awatar użytkownika
7tydzień
Witam,

Pani Natalio bardzo się cieszę, że z ciążą wszystko dobrze. Proszę pamiętać, że od 21 tygodnia ciąży każda ciężarna może skorzystać z opieki okołoporodowej u położnej w swojej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Opieka ta polega na przygotowaniu przyszłej mamy do porodu, karmienia piersią, połogu, opieki nad maleństwem. Nie mylmy tego ze Szkołą Rodzenia. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Pozdrawiam