Menu
Serwis dla rodziców

Serwis dla Rodziców HiPP

Drodzy Rodzice,
jako doświadczeni eksperci i specjaliści ds. żywienia firmy HiPP służymy Wam radą i pomocą w zakresie rozszerzania diety Waszego dziecka, pielęgnacji niemowląt jak również kompleksową informacją dotyczącą produktów HiPP. Jeśli macie pytania bądź wątpliwości, czekamy na Wasze e-maile i telefony.

Na Wasze pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16:30 pod numerem telefonu 22 853-44-44.

Eksperci z Serwisu dla Rodziców nie mają możliwości wysyłania próbek.

Uprzejmie informujmy, że odpowiedzi  - na zapytania, które napłyną do serwisu w dniach od 14.08 do 17.08.2018  -  mogą zostać udzielone z opóźnieniem.  W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numer telefonu 22 847 51 72. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.  Zachęcamy do korzystania z porad na forum eksperckim w Klubie mojego Maluszka.

Ważna informacja:

Szanowni Rodzice,

informujemy, iż w związku z występującymi wysokimi temperaturami na terenie kraju oraz troską o jakość dostarczanych próbek i produktów, wysyłki paczek z Klubu mojego Maluszka zostają czasowo wstrzymane. W związku z tym czas oczekiwania na paczkę może ulec wydłużeniu. Wysyłki zostaną wznowione, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 25*C. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. 

Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz