Żywienie dziecka 6 m-cy

Wszystko o rozszerzaniu diety i żywieniu w pierwszym roku życia
Zofijka2
śr 7.03.2018, 19:40
Awatar użytkownika
Żywienie dziecka 6 m-cy
Czy można cały czas karmić dziecko słoiczkami i butelkami (żywność dla niemowlaków) ???
iwi
czw 8.03.2018, 00:26
Awatar użytkownika
Re: Żywienie dziecka 6 m-cy
Pewnie można, zwłaszcza jak się ma z różnych względów mało czasu na gotowanie. Ale moim zdaniem warto oprócz dawania słoiczków czasem samemu coś przyrządzić j(oczywiscie jak masz dostęp do dobrych składników). Ja kupowałam często na tym etapoe słoiczki z warzywami ale np banana czy jabłko przyrzadzalam synkowi sama. Tylko że kupowałam mu tylko owoce ekologiczne z Lidla bo takie nie są nafaszerowane sztucznymi nawozami i opryskiwane. Wyższa cena ale warto :) Większy problem miałam po wprowadzeniu mieska bo znaleźć ekologiczne mięso czy mięsko z dobrego, sprawdzonego źródła to było wyzwanie więc tutaj często się posilkowalam słoiczkami.
Klub mojego Maluszka
pn 12.03.2018, 12:57
Awatar użytkownika
Zofijka2, wybór sposobu żywienia Maluszka zależy zawsze od Rodzica, który podejmuje decyzję zgodnie ze swoimi przekonaniami i w oparciu o obserwację, na jakim etapie rozwoju obecnie jest dziecko, a także jego indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Warto, abyś w tej sprawie skontaktowała się z naszą dietetyk, która udziela porad na forum eksperckim w wątku poświęconym żywieniu dzieci w wieku 4-36 miesięcy: zywienie-dziecka-4-36-miesiecy-f31/. W przypadku pytań żywieniowych, możesz także skontaktować się z naszym Serwisem dla Rodziców, telefonicznie pod numerem (22) 853-44-44 lub za pośrednictwem formularza na stronie: http://bit.ly/1OOssi2. Pamiętaj również, że na naszej stronie internetowej możesz znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących tematu żywienia maluszków: http://hipp.pl/zywienie-0-1/poradnik/ 🙂
MeganJ
pn 7.05.2018, 17:00
Awatar użytkownika
Nie zawsze jest to kwestia wyboru rodzica :) moj syn ma 6 miesięcy skończone i absolutnie nie toleruje gotowanego przeze mnie jedzonka ze względu na to karmie go słoikami póki co