Herbatka koperkowa

Wszystko o rozszerzaniu diety i żywieniu w pierwszym roku życia
MlodyRodzic1
czw 11.01.2018, 10:53
Awatar użytkownika
Herbatka koperkowa
Dziewczyny czy orientujecie się czy są herbatki koperkowe dla niemowlakow dwumiesięcznych ? Do tej pory kupowałam z hipp od 1tygodnia ale chyba ją wycofali bo kompletnie nigdzie nie mogę jej dostać ...
Klub mojego Maluszka
czw 11.01.2018, 14:37
Awatar użytkownika
Re: Herbatka koperkowa
MlodyRodzic1, herbatki, o którą pytasz nie ma już w naszym asortymencie ze względów handlowych. Została ona zastąpiona przez herbatkę koperkową w postaci 100% ekstraktu ziół, która nie wymaga zaparzania http://hipp.pl/zywienie-0-1/produkty/na ... kiego-bio/ Ta herbatka jest dostępna m.in. w sklepach Rossmann, Auchan, Intermarche, Kaufland, Carrefour i Tesco. Jednak miej na względzie, że zgodnie z najnowszymi zaleceniami żywieniowymi oraz obowiązującym prawem niemowlę w pierwszych miesiącach życia nie musi otrzymywać płynów w innej postaci. Warto więc upewnić się u pediatry czy Twoje dziecko z różnych względów (np. suchość powietrza czy nadmierne pocenie się podczas choroby czy upału) potrzebuje dopajania.
MlodyRodzic1
czw 11.01.2018, 15:51
Awatar użytkownika
Rozumiem ze ta herbatkę mogę podawać dwumiesięcznemu dziecku ?
Herbatkę sam pediatra polecił nam do picia 😉
Klub mojego Maluszka
pt 12.01.2018, 11:59
Awatar użytkownika
MlodyRodzic1, w tej sytuacji warto zastosować się do jego zaleceń
Elii
ndz 14.01.2018, 16:15
Awatar użytkownika
Ja kupuję koperek hipp w torebkach do zaparzenia jak herbatę. Kupuję ja w aptece gemini....to apteka internetowa i dużo tańsza jak stacjonarna