Dziecko nie chce jeździć do ojca

Tematy dowolne, aktualności
Kamka8709
pn 12.03.2018, 11:41
Awatar użytkownika
Dziecko nie chce jeździć do ojca
Witam,
Drogie mamy zwracam się do was z prośbą o rade. Otóż sytuacja jest taka że jestem samotna mama 5 letniej córki Julii. Z jej ojcem rozstaliśmy się zaraz po urodzeniu. Nie ograniczam mu kontaktow córka jeździla do tej pory do niego co 2 weekend. Nie dawno mój były partner się ozenil. Jak do tej pory córcia chętnie do niego jeździła , od miesiąca nie chce do niego jezdzic, on przyjeżdża do niej, córka chętnie się z nim bawi, więc myślę że on jej nic złego nie robi ale mam podejrzenia co do jego żony nie wiem jaki ona ma stosunek do mojego dsiecka, mam podstawy by sądzić że jego matka też nie bardzo przepada za moją córką z tego względu że nie chce z nią zostawać jak ona tam jest nie bardzo się z nią bawi. Problem jest też że córka nie chce nic mówić co tam się dzieje jak ja pytam to się denerwuje albo mówi "nie powiem ci ". Córka czasem sama z siebie coś bąknie np. że ciocia Kasia (żona byłego partnera ) ma zły humor, mam wrażenie że ona jego żona nie jest zadowolona z faktu że on ma dziecko i że córka tam jeździ. Rozmawiałam z ojcem Julii on twierdzi e wszystko jest ok ale ja mu nie wierzę. Niepokoi mnie ta sytuacja, nie wiem jak rozmawiać z córką żeby powiedziała mi prawdę, mam też wrażenie że ma zakazane mówić co tam się dzieje. Myślałam nawet o psychologu ale nie chce jej narażać na stres. Drogie mamusie proszę napiszcie co o tym sądzicie ??? A może mam paranoję :( czekam na odpowiedzi Pozdrawiam
PaulinaaT
pn 12.03.2018, 19:54
Awatar użytkownika
Re: Dziecko nie chce jeździć do ojca
Ja też stawiam na psychologa. Psycholog dziecięcy ma takie podejście do dzieci że nie narazi jej pani na stres. Mam koleżankę, która jest terapeutą pracującym z dziećmi w wieku przedszkolnym i wszystkie dzieci ją uwielbiają.
Kamka8709
wt 13.03.2018, 10:00
Awatar użytkownika
Witam, a czy Pani koleżanka przyjmuje w Zamościu??? Bo ja jestem z Zamościa. Pozdrawiam
PaulinaaT
wt 27.03.2018, 21:28
Awatar użytkownika
Niestety nie, do Zamościa mamy bardzo daleko :)
ella80
śr 28.03.2018, 00:29
Awatar użytkownika
A może naprawdę wszystko jest w porządku tylko córka wolalaby po prostu aby tato nie mial partnerki bo liczy na to że się kiedyś znowu zejdziecie? Dzieci tak czasem mają. Porozmawiaj może z nią o tym.