Epilepsja a porod

Wszystko o przygotowaniach i porodzie
Magii25
ndz 8.04.2018, 10:52
Awatar użytkownika
Epilepsja a porod
Witam. Czy ktoras z Was choruje na epilepsje? Jak tak to czy rodzila naturalnie czy miala cesraskie ciecie?
iwi
czw 12.04.2018, 18:10
Awatar użytkownika
Re: Epilepsja a porod
Moja znajoma ma epilepsje i z tego co wiem miała cesarkę. Tak jest podobno bezpieczniej. A co Ci radzi lekarz?
Magii25
pt 13.04.2018, 09:26
Awatar użytkownika
Dzisiaj mam wizyte i bede rozmawiac na ten temat. Musze porozmawiac z neurologiem i ginekologiem.
Magii25
sob 14.04.2018, 06:55
Awatar użytkownika
Mam do wyboru. Nie wiem co wybrac, co bedzie lepsze. Byla któraś z was w takiej sytuacji?
MeganJ
pt 18.05.2018, 20:03
Awatar użytkownika
Nie mam epilepsji ale podczas porodu naturalnego miałam drgawki to za dużo nerwów i emocji i bólu i tak skończyło się cesarką. Cos mi wyszło w przeswietleniu głowy i byłam na konsultacji neurologa, który nie zanegował możliwości porodu naturalnego. Osobiście bym nie ryzykowała na Twoim miejscu i wybrałabym cesarskie cięcie. Ludzie mówią, ze ból jest nie wiadomo ile ale prawda jest taka ze ja po 2 dobach wyszłam ze szpitala już normalnie chodząc i poruszając się w miarę sprawnie - a zaznaczę ze byłam jedna z gorzej znoszących cesarkę tam. Fakt ze boli mnie do tej pory czasem i swedzi blizna i jest ograniczone czucie w brzuchu w okolicy blizny ze względu na rozcięte nerwy ale z dwojga złego wolałabym cesarkę niż ten naturalny cykl.
Magii25
śr 30.05.2018, 07:34
Awatar użytkownika
Dziekuje za rade. Wybralam cesarke. Mam za 2 tygodnie. Jak pielegnowalas blizne? Czym mylas?
Klub mojego Maluszka
śr 30.05.2018, 14:18
Awatar użytkownika
Magii25, w kwestii prawidłowej pielęgnacji blizny i rany po nacięciu krocza możesz również zwrócić się po poradę do naszej położnej, która na forum eksperckim odpowiada na Wasze pytania: http://bit.ly/ForumHiPP_Ciąża_i_połóg 🙂