produkty pielegnacyjne dla niemowlaka

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

kinusia021
pn 31. 07. 2017, 17:22
Awatar użytkownika
produkty pielegnacyjne dla niemowlaka
Witam :) proszę mi doradzić które produkty hipp wybrac dla niemowlaka? za nie długo zostanę mama i chce miec juz wszystko przygotowane ale nie mam pojęcia co będzie mi potrzebne na początek dla maluszka. Proszę o pomoc!
Położna Aldona Korab
pn 31. 07. 2017, 20:51
Awatar użytkownika
produkty pielegnacyjne dla niemowlaka
Dzień dobry,

Na początek proszę zaopatrzyć się w podstawowe kosmetyki niezbędne do pielęgnacji skóry niemowlęcia. Kosmetyki do kąpieli: Babysanft Pielęgnacyjny Płyn do Kąpieli lub Babysanft Żel do Mycia Ciała i Włosów , oba produkty są łagodne, dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę, nie podrażniają, nie uczulają, zachowują naturalną warstwę ochronną skóry . Pielęgnacja skóry: Babysanft Mleczko Pielęgnacyjne lub Krem Pielęgnacyjny do Twarzy i Ciała. Aby nie doszło do odparzeń, proponuję Babysanft Krem Ochronny na Odparzenia, który intensywnie pielęgnuje i chroni przed wysuszeniem, zapobiega powstaniu odparzeń i działa przeciwzapalnie. Niezbędne będą również Chusteczki Pielęgnacyjne , na początek proponuję Chusteczki Babysanft Ultra Sensitiv, są bezzapachowe ,hipoalergiczne, nie podrażniają skóry. Pozdrawiam.
kinusia021
wt 01. 08. 2017, 13:48
Awatar użytkownika
produkty pielegnacyjne dla niemowlaka
a czy oliwka tez będzie potrzebna jeśli kupie mleczko pielęgnacyjne?
Położna Aldona Korab
śr 02. 08. 2017, 08:39
Awatar użytkownika
produkty pielegnacyjne dla niemowlaka
Dzień dobry,

Do pielęgnacji delikatnej skóry niemowlęcia lepiej używać kosmetyki, które szybko się wchłaniają, nawilżają skórę, są to mleczka, emulsje, balsamy. Oliwka przyda się natomiast, gdy będzie Pani chciała zrobić maluszkowi masaż. Pozdrawiam
MartaCzarnecka
wt 12. 12. 2017, 19:00
Awatar użytkownika
produkty pielegnacyjne dla niemowlaka
Bardzo dziękuję za wskazówki - teraz niczego mi nie zabraknie.