Łojotokowe zapalenie skóry

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

majka22
sob 20. 01. 2018, 13:54
Awatar użytkownika
Łojotokowe zapalenie skóry
Witam moja 4-misięczna córka ma łojotokowe zapalenie skóry.Dodam ,że trwa to juz 2 tyg i krostek jest już mało.Oczywiście byliśmy z tym u dermatologa.Chciałam zapytać zy mogę szczepić dziecko czy trzeba to przeczekac?????
Położna Aldona Korab
pn 22. 01. 2018, 17:14
Awatar użytkownika
Łojotokowe zapalenie skóry
Witam,

Przed każdym szczepieniem ochronnym każdy pacjent ( dziecko czy dorosła osoba )jest zawsze zbadane przez lekarza i zakwalifikowane do szczepienia. Więc, jeśli zachodzą jakieś przeciwwskazania to lekarz wówczas decyduje o terminie szczepienia. Łojotokowe zapalenie skóry nie jest przeciwwskazaniem do szczepień. Jeśli krostki zasychają, powoli zanikają, jest to już łagodny stan choroby, dziecko nie gorączkuje, to można spokojnie i bezpiecznie zaszczepić maluszka. Pozdrawiam.
majka22
pn 22. 01. 2018, 17:26
Awatar użytkownika
Łojotokowe zapalenie skóry
Dziękuję Pani bardzo za odpowiedz:)