Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Djen
pt 13. 04. 2018, 09:30
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Witam,

Moja corka ma 7 m-cy, jest kp. Czasami jednak muszę wspomóc się mlekiem modyfikowanym. Zużyłam już może z 4 saszetki mm hipp combiotik 1. Zastanawiam się nad zakupem dużego opakowania, tylko nie wiem, czy kupić combiotik 1 czy 2. Tak jak wspomniałam wcześniej będzie używane doraźnie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 13. 04. 2018, 15:15
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Dzień dobry, proponuję mleko HiPP 2.

Pozdrawiam serdecznie
Magda123492B
śr 25. 04. 2018, 10:14
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Witam. Mój 3 miesieczny synek jest strasznym glodomorkiem chcialabym zacząć dokarmic go mm. Tylko ważnym punktem z synkiem przechodzimy kolki. Czy zwykle mleko 1 hipp?czy jest specjalne na kolki?
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
śr 25. 04. 2018, 13:40
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Dzień dobry, generalnie przy kolkach polecamy mleko Comfort, jednak w Pani przypadku chodzi o karmienie mieszanie, dlatego mleko Comfort może nie spełnić swojej roli i bardziej zasadne byłoby wprowadzenie mleka dla zdrowych niemowląt HiPP Combiotik. Proszę o konsultację z lekarzem.
Mama24x7
pt 01. 06. 2018, 21:13
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Witam!

Córka ma 7 miesięcy jest karmiona kp chciałabym niektóre karmienie zastąpić mm. Tylko mam problem bo mała nie akceptuje mm najwidoczniej jej smak nie odpowiada ponieważ próbowałam różnych mm. Chciałam spróbować mm HiPP tylko nie wiem którego? Prosiłabym o poradę jak zachęcić ja do picia mm. Pozdrawiam.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 05. 06. 2018, 11:23
Awatar użytkownika
Wspomaganie się mlekiem modyfikowanym przy kp
Dzień dobry,

jeśli chce Pani wciąż karmić swoim pokarmem, można jeszcze nie wprowadzać mleka modyfikowanego, tylko niektóre karmienia piersią zastąpić mlecznymi i niemlecznymi produktami uzupełniającymi (tj. obiadki, kaszki, desery jogurtowo-owocowe). Jeżeli jednak jest Pani zdecydowana wprowadzić mleko modyfikowane - to dla 7 miesięcznego niemowlęcia polecam ekologiczne Mleko HiPP 2 Combiotik. Jeśli maluch nie chce zaakceptować mleka, proszę się przekonać, czy powodem nie jest niechęć do picia z butelki. W takiej sytuacji musiałaby Pani początkowo podawać z butelki swoje mleko lub całkowicie zrezygnować z butelki i mleko modyfikowane podawać łyżeczką lub z kubeczka.

Powodzenia