Przejście z mleka innej firmy na hipp

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

MMKot
pn 26. 03. 2018, 21:35
Awatar użytkownika
Przejście z mleka innej firmy na hipp
Witam. Mój synek od urodzenia w szpitalu jest karmiony mlekiem Nan HA i dobrze je toleruje. Obecnie ma 4 miesiące a ja mam wątpliwości czy picie takiego mleka jest w jego przypadku zasadne i czy przy mleku nastepnym nie przejść na hipp bez HA. Szczerze to będąc w szpitalu nie miałam pojęcia co oznacza mleko HA i to że zaczęłam je podawać również w domu wynikalo z mojej niewiedzy. Czy mogę dokonać takiej zmiany przy okazji przejścia na mleko następne? Czy mleko HA może zaszkodzić jakoś zdrowemu dziecku??
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 27. 03. 2018, 19:49
Awatar użytkownika
Przejście z mleka innej firmy na hipp
Witam, mleko HA nie zaszkodzi Pani dziecku. Jest ono jednak wskazane dla dzieci z grupy podwyższonego ryzyka wystąpienia alergii. Jeżeli w przypadku Pani dziecka to ryzyko nie jest podwyższone, nie ma potrzeby podawania mleka typu HA. Po konsultacji z lekarzem - warto podjąć próbę przejścia na mleko dla zdrowych niemowląt, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Pozdrawiam