problem z melkiem

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Ewelanna
czw 21. 12. 2017, 10:30
Awatar użytkownika
problem z melkiem
Witam, niestety nie udało mi się dłużej karmić piersią i od tego momentu są problemy z brzuszkiem i kupkami. Postanowiłam dać córce mleko mm. Początkowo super opiniami i ceną mleka, która sugerowała "dobrą" jakość zakupiłam Enfamil 1niestety dzicko dostało ogromnego zaparcia i kolki. Po konsultacji z pediatrą daliśmy jej zwykłe bebiko 1 niestety problem dalej trwał a wręcz narastał.......... zalecono podawać nam Bebilon pepti dha1 i problem dalej jest...... Stosujemy do mleczka probiotyk oraz kropelki na kolkę (Bobotic forte oraz Lactulosum). Jednakże problem dalej trwa po kilku dniach ok. 2-4 muszę pomóc w zrobieniu kupki córcę czopkiem glicerynowym. Pediatra nie poleca zmiany mleka lecz nie mogę patrzeć na duży ból brzuszka i problemy z gazami, które ewidentnie jej przysparzają ból.



Dlatego zastanawiam się nad próbą wprowadzenia właśnie mleka Hipp Combotic Bio 1. Bardzo proszę o poradę!
Doradca ds. Żywienia Barbara Czartoszewska
pt 29. 12. 2017, 17:00
Awatar użytkownika
problem z melkiem
Dzień dobry,



W przypadku, kiedy są problemy z zaparciami, wzdęciami brzuszka i kolką zalecamy stosowanie mleka HiPP Comfort Combiotik, którego skład został specjalnie opracowany aby pomóc dziecku w tych właśnie problemach. Mleko HiPP 1 Combiotik jest mlekiem dla dzieci zdrowych ale w związku z zawartością naturalnych kultur bakterii kwasu mlekowego oraz galaktooligosacharydów również może poprawiać pracę jelit.

Jednak przy opisanych przez Panią problemach, lepszym wyborem byłoby mleko HiPP Comfort Combiotik.



Pozdrawiam

Barbara Czartoszewska

Specjalista nauk o żywieniu