Mleko Hipp na kolki i wzdęcia

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Polgosia
czw 04. 01. 2018, 10:25
Awatar użytkownika
Mleko Hipp na kolki i wzdęcia
Witam mam 4 miesięcznego syna karmie na co dzień piersią :D zdążą się ale rzadko że podaję mu mleko to na kolki i wzdęcia i moje pytanie brzmi czy normalne mleko też tak specyficznie pachnie( śmierdzi). Mam nadzieję że ten zapach to przez jego lecznicze działanie. Ogólnie mleko jest super dobrze się rozpuszcza i syn ma mniejsze dolegliwości brzuszków. Dodam że podaję to mleko jak widzę że syn długo czyli i 14 dni nie robi kupy a do tego dojdzie wzdęcie(karmie przez kapturek). 24h mamy kupke i lepsze samopoczucie. Jestem położna ale o tym mleku dowiedziałam się przypadkowo oglądając wasza stronę wyprubowalam i jestem zdumiona jak pomaga. :D
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 05. 01. 2018, 11:47
Awatar użytkownika
Mleko Hipp na kolki i wzdęcia
Dzień dobry,

Cieszymy się, że ma Pani dobre doświadczenia z mlekiem HiPP Comfort. To mleko zawiera zhydrolizowane białko – dlatego jego smak może być nieco specyficzny (zbliżony to smaku mleka typu HA).

Pozdrawiam serdecznie