Hipp Ar

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Hania2205
pn 04. 09. 2017, 06:01
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Witam dlaczego w Polsce nie jest w sprzedawzy nie jest dostępne mleko hipp anti refluks :( muszę je sprowadzać specjalnie z Niemiec :( jest to straszne utrudnienie . Jedyna możliwość to zakup przez internet. A koszt to nie całe 80zl z niemeic 10€ :(
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 04. 09. 2017, 15:29
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Dzień dobry,

Rozumiemy niedogodności, jakie muszą towarzyszyć nabywaniu mleka HiPP AR, bo faktycznie nie ma tego mleka w sprzedaży w Polsce.

Asortyment produktów HiPP (w tym mleka) różni się znacząco w poszczególnych krajach. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, w tym specyfiką rynku lokalnego. Niemniej wszystkie sugestie naszych konsumentów są brane pod uwagę.
Domatka
sob 18. 11. 2017, 15:46
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Szkoda że nie ma go w Polsce związku z tym, że moja córka bardzo ulewała musieliśmy niestety zmieni Hipp 1 na Bebiko AR :|
Sanita
śr 14. 02. 2018, 14:23
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Witam. Czy nie planujecie wprowadzić mleka Hipp AR? Większość innych firm ma je w swojej ofercie. Mnie pediatra wspomniał, ze w związku z problemem ulewania może powinnismy się zastanowić nad zmianą mleka. Nie chciałam zmieniać firmy bo maluszek dobrze reaguje na Hipp.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 19. 02. 2018, 11:38
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Dzień dobry,

w obecnej chwili nie posiadamy mleka AR w polskim asortymencie HiPP. Jeśli takie zapytania, jak to od Pani, będą się powtarzały - na pewno rozważymy taką możliwość. Cieszymy się, że do żywienia swojego dziecka używa Pani produktów HiPP.

Pozdrawiam
glodomorek007
śr 25. 04. 2018, 22:03
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Witam. Czy mleko ar jest podzielone na wiek? Mój synek ma roczek i chce mu kupić właśnie te mleczko, ponieważ inne jakoś mu nie odpowiadają. Moja mam ma je kupić w Niemczech ale nie bardzo zna język żeby się zapytać czy przetłumaczy opis z opakowania..
AGajda
czw 26. 04. 2018, 20:37
Awatar użytkownika
Hipp Ar
My tez sprowadzamy z Niemiec. Jest to ogromna niedogodnosc. Jestemy na łasce osoby która zajmuje się sprzedaza chemii niemieckiej w Polsce. Jak przywiezie jest jak nie to mamy problem faszerujemy wtedy syna bebilonem ar po ktorym ma biegunke albo dajemy hipp Combiotic i ulewa:( rozwazcie wprowadzenie mleka to bardzo istotne dla naszych maluchow
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
śr 09. 05. 2018, 11:50
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Wszystkie sugestie, propozycje od naszych konsumentów są dla nas bardzo ważne. Tę również poddamy pod rozwagę.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
śr 09. 05. 2018, 12:13
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Mleko HiPP AR powinno być stosowane nie dłużej niż do 12 miesiąca życia.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 08. 06. 2018, 17:09
Awatar użytkownika
Hipp Ar
Drogie Mamy, w związku z Waszymi licznymi prośbami postanowiliśmy wprowadzić mleko AR do polskiego asortymentu. Od dziś jest już ono dostępne w sklepie internetowym na stronie www.hipp.pl (zakładka SKLEP).