Hipp 2, a Hipp 3

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

GosiaPrzyb
śr 11. 04. 2018, 22:09
Awatar użytkownika
Hipp 2, a Hipp 3
Witam, mój syn za tydzień kończy rok. Od 4 dni zaczęłam wprowadzać mu mleko hipp3. Mleko z butli je średnio 3x na dobe, czasem 2x. Niestety nie mogę oduczyć go nocnego karmienia. Wychodzi zatem, że po zbyt lekkiej kolacji jeszcze około 20 dostaje butle 180ml (zjada mniej może 150ml), ok. północy 210ml z kaszka i o 5, lub 6 180ml mleka. Nie wiem czy mam dawać hipp 3 tak samo jak hipp2? Czy hipp3 jest jedynie polecane jako napój do kanapek, czy zupek. Wydaje mi się też, że po hipp3 Adaś jest głodny. Od tych paru dni szybciej budził się na jedzenie, a wytrzymywał już 5-6h. Czy to mleko jest "chudsze" od hipp2? Może powinnam pozostać przy 2?
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
czw 12. 04. 2018, 15:57
Awatar użytkownika
Hipp 2, a Hipp 3
Dzień dobry,

dopóki maluszek będzie spożywał mleko jako samodzielny posiłek, może Pani kontynuować podawanie mleka HiPP 2, ponieważ HiPP 2 jest bardziej kaloryczne niż HiPP 3. Jednocześnie warto podejmować próby odzwyczajania synka od karmienia nocnego.

Pozdrawiam
GosiaPrzyb
pt 13. 04. 2018, 22:17
Awatar użytkownika
Hipp 2, a Hipp 3
Dziękuję. A czy mogę podawać zamiennie hipp2 i hipp3? Np wieczorem hipp2, a rano 3? W nocy też jeszcze hipp2, by był syty. Oczywiście próbuje syna odzwyczajac od karmienia w nocy.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 16. 04. 2018, 09:15
Awatar użytkownika
Hipp 2, a Hipp 3
Tak, może być na przemian.

Pozdrawiam