Hipp 1 HA, a Hipp 2 HA

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

darkac1
czw 24. 05. 2018, 10:23
Awatar użytkownika
Hipp 1 HA, a Hipp 2 HA
Witam,

Mój syn od urodzenia jest na mleku Hipp. Najpierw na Hipp 1 comfort, a później ze wzgledu na skazę białkową na Hipp 1 Ha. W trakcie jedzenia Hipp 1 Ha próbowaliśmy wrócić na Hipp 1 comfort jednak objawy się wznowily. Zaraz kończy 6 miesięcy. Zastanawiam się czy jako mleko następne powinnam podać Ha czy combiotik? Czy jeśli zacznę podawać mleko następne chwile po skończeniu przez mojego syna 6 msc nie będzie za wcześnie?? Dodam, że podaje już dziecku warzywa i owoce w słoiczkach.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
czw 24. 05. 2018, 15:35
Awatar użytkownika
Hipp 1 HA, a Hipp 2 HA
Dzień dobry,

Czy mogłaby Pani przejść z mleka typu HA na mleko Combiotik zależy, czy maluch „wyrósł już z alergii”. Dlatego czas i sposób zmiany mleka trzeba koniecznie skonsultować z lekarzem prowadzącym dziecko. Mogę jedynie zaproponować, aby zmiana następowała stopniowo, czyli najpierw na mleko HiPP 2 HA, a następnie na HiPP 2 Combiotik (w czasie uzgodnionym z lekarzem). Proszę też mieć na względzie, że na mleko następne (z numerem 2) nie musi Pani przejść natychmiast po skończeniu przez dziecko 6 miesięcy.