Nietolerancja mleka krowiego

Wszystko o karmieniu piersią i butelką
Lidka18
czw 8.03.2018, 15:00
Awatar użytkownika
Nietolerancja mleka krowiego
Hej dziewczyny czy wy karmiac piersia tez musialyscie pic to ochydne mleko PURAMINO ?
iwi
pt 9.03.2018, 07:37
Awatar użytkownika
Re: Nietolerancja mleka krowiego
Nie, a co to w ogóle jest?
Lidka18
pt 9.03.2018, 08:18
Awatar użytkownika
Nutramigen puramino to jest mleko na alergie dziecka i matka pije to mleko a dokladnie na alergie bialka krowiego i bialko soi , aleegie wielopokarmowa
Lidka18
pt 9.03.2018, 08:18
Awatar użytkownika
Dodam ze strasznie to mleko smierdzi
ella80
wt 13.03.2018, 14:39
Awatar użytkownika
Z tego co wiem, to mleko jest dla dziecka. Nie widzę sensu picia go przez matkę. Poza tym ja nie wierzę w to, że mleko matki ma wpływ na alergię u dziecka. Moim zdaniem karmiąca powinna jeść wszystko (no może za wyjątkiem takich silnie zapachowych rzeczy jak czosnek).
MeganJ
czw 17.05.2018, 20:43
Awatar użytkownika
Witam, moje dziecko ma uczulenie na białko krowie z tego względu pije hydrolizat taki właśnie jak nutramigen czy bebilon Pepti. Mleko jest przeznaczone dla dziecka nie dla matki No chyba, ze ktoś ma za dużo pieniążków 😄 matka karmiąca piersią powinna stosować ścisła dietę bezmleczną tj. Zero mleka, serów, produktów zawierających mleka modyfikowane takie jak np batoniki rożnego typu. Trzeba czytać skład wszystkiego. Natomiast jeśli dziecko ma silna alergie a matka nie chce bądź nie może przejść na taka dietę powinna odstawić dziecko i karmić tylko hydrolizatem przepisanym przez lekarza. Ja osobiście dziecko odstawiłam od piersi ze względu na to, ze i tak miałam karmić go tylko do 6 miesięcy a przez cukrzycę ciążową miałam już mocno dość uważania ciagle na to co jem. Wiem jakie to było dla mnie uciążliwe a tym bardziej z maleńkim dzieckiem nie mam czasu ani chęci bawić się w czytanie etykietek